Internationale show van Purmerender David Nathan gaat toch niet door
De eerste internationale show die illusionist David Nathan samen met Zweedse en Belgische collega's zou geven, gaat niet door. De Purmerender heeft dat bekendgemaakt via sociale media. "Vanwege productionele en technische problemen kan ik op dit moment niet de kwaliteit garanderen waarnaar ik altijd streef."
Het is niet bekend wat de concrete aanleiding is voor de afzegging. De show 'David Nathan & Friends' zou zondagmiddag gespeeld worden in H20. Een evenementenlocatie aan de Spinnekop in Overwhere-Noord. De beslissing om het optreden niet door te laten gaan valt David Nathan zwaar: "Vooral omdat ik weet hoeveel mensen ernaar uitkeken."
Geld terug
Iedereen die een kaartje heeft gekocht, krijgt het aankoopbedrag terug. Ook voor degene die tickets hebben gewonnen wordt een passende oplossing gezocht.
Vorige week nog was David Nathan te gast in het radioprogramma De Zaterdagochtend. Hij sprak toen met Lars van der Manden en Mike Drost over de show.
Foto: Han Cozijn