Priklocatie voormalig gemeentehuis Beemster sluit na drie weken
GGD Zaanstreek-Waterland sluit per 12 januari de priklocatie in het voormalige gemeentehuis van Beemster. Het pand in Middenbeemster was vanaf 23 december 2021 in gebruik vanwege de grote hoeveelheid afspraken voor de boosterprik.
ββDe meeste mensen, die dat willen, hebben de boosterprik al gekregen of een afspraak hiervoor gemaakt. Er is hiervoor genoeg ruimte op priklocaties in Purmerend en Zaandam. Daarom kan de locatie in Middenbeemster dicht.ββ Verklaart de gezondheidsdienst in een bericht.
Niet voor het eerst werd het gebouw aan de Rijn Middelburgstraat gebruikt als vaccinatielocatie. Eerder was het oude gemeentehuis al de thuisbasis voor vaccinerende huisartsen. Vanaf 23 december deed het pand dienst als extra priklocatie voor de boostercampagne.
Een definitieve afschrijving van de priklocatie, daar begint de GGD nog niet aan. Met het oog op eventuele ontwikkelingen in de boostercampagne, blijft het pand grotendeels ingericht als priklocatie.